mvm 315 new face

mvm 315 new face

mvm 315 new face .در این مقاله به بررسی ام وی ام 315 جدید نیو فیس میپردازیم. mvm 315 h و gheymate mvm 315 را برای شما شرح میدهیم.

mvm 315 new face یک خودروی ساخت چین است که این روز ها شرکت ام وی ام مسئولیت فروش این خودرو را بر عهده دارد.به علت طراحی زیبا و ظاهر با کلاس این خودرو اکثر خریداران آن خانم ها یا جوان ها هستند که کیفیت ساخت و یا کشور سازنده خودرو برایشان چندان حائز اهمیت نمیباشد.ام وی ام 315 نیو فیس با داشتن دو ایربگ برای راننده و سرنشین جلو (شاگرد) و علاوه بر ترمز های دیسکی ABS و سیستم ضد سرقت ایموبلایزر امنیت و اطمینان بالایی را برای راننده به ارمغان می آورد.

این خودرو در دو نوع هاچ بک و صندوقدار به بازار عرضه شده است.از رقبای ام وی ام 315 جدید نیو فیس اسپرت میتوان به : پژو 206 و تندر 90 و رانا و پژو پارس و ... اشاره کرد.برخی از دارندگان این خودرو از به گوش رسیدن صدای موتور داخل کابین احساس نارضایتی میکنند که طبق گفته ی آن ها اگر اهل موسیقی گوش دادن باشید دیگر صدای موتور را نخواهید شنید.ام وی ام 315 فاقد سینی زیر موتور است که برای نصب آن فقط باید به نمایندگی های مجاز شرکت ام وی ام مراجعه کنید.قیمت سینی زیر موتور ام وی ام 315 جدید 140 هزار تومان میباشد.

گپ و گفتگو

برای شرکت در گفتگو باید وارد حساب کاربریتان شوید