شروطی برای همکاری مجدد با خودروسازان مطرح خارجی

شروطی برای همکاری مجدد با خودروسازان مطرح خارجی

کارشناس صنعت خودرو اعتقاد راسخ دارد که هر گونه همکاری های با خودروسازان خارجی در قالب انتقال تکنولوژی و دانش فنی به کشور اقدام موثری در صنعت خودرو ایران به شمار می رود.

 

به گزارش سایت خرید خودرو جوکار امرالله امینی با توجه اشاره به نتایج مثبت همکاری با خودروسازان خارجی در کشورایران اظهار کرد : ارتقاء تکنولوژی و کیفیت ، تنوع در محصول و بازاریابی و صادرات از مزیت های بسیار خوب همکاری با شرکتهای خارجی در صنعت خودرو ایران به شمار می رود.

 

امینی افزود به لزوم تعیین شروطی جهت همکاری با شرکتهای خارجی گفت : از شرط های مهمی که در همکاری با خودروسازان خارجی باید در نظر گرفته شود می توان به سرمایه گذاری در صنعت خودرو ایران اشاره داشت تا در راستای این همکاری ها فرصتی جهت ترک همکاری ها مانند تجاربی که در گذشته در صنعت خودرو صورت گرفت ، محیا نشود.

 

وی اظهار خاطر نشان کرد :  امروزه روز هر گونه همکاری با شرکت های خودروساز خارجی به طور حتم صادرات و اشتغالزایی در حوزه خودروسازی به دنبال خواهد داشت.

 

امینی افزود : در صورتی که قرارداد با شرکتهای خارجی کاملا  شفاف و روشن باشد و وظایف هردو طرف در این همکاری های مشترک کاملا مشخص باشد می تواند مشکلاتی را در پی نداشته باشد اما اگردر صورتی ابهامی در این همکاری ها وجود داشته باشد  می تواند لطمه بزرگی به قرارداد وارد سازد.

گپ و گفتگو

برای شرکت در گفتگو باید وارد حساب کاربریتان شوید