سردکن صندلی خودرو چیست و چگونه کار میکند؟

سردکن صندلی خودرو چیست و چگونه کار میکند؟

سردکن صندلی خودرو چیست و چگونه کار میکند؟حتما برای شما نیز پیش آمده که در فصل تابستان با تابش آفتاب مستقیم صندلی خودروی شما بسیار داغ شود و به هنگام نشستن بر روی صندلی احساس نارضایتی کنید.سیستم سرد کن صندلی خودرو دقیقا برعکس گرمکن صندلی عمل میکند و صندلی های خودرو را سرد و خنک مینماید.

در بیشتر خودروهای مدل بالای امروزی مانند:سانتافه و اپتیما و سوناتا و توسان و اسپورتیج و ... سرد کن صندلی به صورت فابریک نصب شده است و در تیپ های مختلف هر خودرو این سیستم در صندلی راننده و یا صندلی شاگرد نیز موجود میباشد.

آپشن سردکن صندلی در برخی خودرو ها از قابلیت کم و زیاد کردن درجه سرما بهره میبرد و در کشور ما برای خودروهای ژاپنی و کره ای نیز قابل نصب است که غیر فابریک نامیده میشوند.قیمت سردکن صندلی در حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان میباشد.سایت اطلاعات خودرو جوکار به شما پیشنهاد میکند اگر قصد دارید این آپشن را به صورت غیرفابریک بر خودروی خود نصب کنید , حتما کار نصب سردکن صندلی ماشین را به افراد خبره بسپارید.

سردکن صندلی چگونه کار میکند؟این سیستم با بهره گیری از فن ها و تهویه کننده هایی که در صندلی خودرو جای گذاری شده است صندلی خودرو را خنک میکند که در فصل تابستان بسیار حس لذت بخش و رانندگی دلنشینی را به ارمغان میاورد.

 

کلمات کلیدی:

سرد کن صندلی 206

گپ و گفتگو

برای شرکت در گفتگو باید وارد حساب کاربریتان شوید