قیمت فولکس واگن تیگوان در ایران + مشخصات فنی +عکس

قیمت فولکس واگن تیگوان در ایران + مشخصات فنی +عکس

قیمت فولکس واگن تیگوان در ایران + مشخصات فنی +عکس.خودروی فولکس واگن تیگوان در خارج از کشور با شروع قیمت 24 هزار دلار به فروش میرسد.این خودرو که از یک موتور 4 سیلندر توربوشارژر بهره میبرد میتواند 200 اسب بخار قدرت و گشتاوری معادل با 280 نیوتن متر تولید کند که توسط گیربکس 6 دنده اتوماتیک به سیستم انتقال قدرت و چرخ های جلو آن منتقل کند.

مصرف سوخت تیگوان 9 لیتر در هر 100 کیلومتر جاده و 11 لیتر در هر 100 کیلومتر شهری میباشد.شتاب این خودرو راضی کننده است و سواری آن همراه با آرامش و سکوت میباشد.این خودرو از چسبندگی بالایی برخوردار است به گونه ای که رانندگی با این خودرو در مسیر های کوهستانی لذتی وصف نشدنی را برای راننده به ارمغان میآورد.

جنس مواد به کار رفته در داخل کابین تیگوان بسیار مرغوب است و یک حس خاص و زیبایی را برای سرنشینان به وجود میاورد.فضای داخلی نیز بسیار سازمان یافته و جادار است و برای افراد قد بلند مناسب میباشد.چرم به کار رفته بر روی صندلی ها بسیار شیک است و جنس صندلی راحت و نرم است و در مسافرت های بلند مدت انسان را خسته نمیکند.

خودروی فولکس واگن تیگوان از امکانات و آپشن هایی مانند:گرم کن صندلی های جلو , چرخ های 17 اینچی آلومنیومی ,سنسور اتوماتیک تصادف و تنظیم صندلی راننده در 8 جهت و شیشه شور چراغ جلو و جی پی اس بهره مند است.

طبق گفته ی کارشناسان اگر این خودرو در کشور وارد شود میتوان گفت که قیمت فولکس واگن تیگوان در ایران بین 120 تا 150 میلیون تومان متغییر باشد.

گپ و گفتگو

1 گپ
برای شرکت در گفتگو باید وارد حساب کاربریتان شویدmajid mohseni
2 شهریور 1395 ساعت 14:42

فولکس واگن تیگوان 2016
قیمت فولکس واگن شاسی بلند
مشخصات فنی تیگوان
تیگوان بم خودرو
قیمت خودرو تیگوان