هزینه تعویض اتاق پراید چقدر است؟

هزینه تعویض اتاق پراید چقدر است؟

هزینه تعویض اتاق پراید چقدر است؟بسیاری از افراد پس از چپ کردن با پراید به فکر تعویض اتاق پراید می افتند ولی برخی از ترس هزینه گزاف آن ترجیح میدهند آن را به یک صافکار ماهر بسپارند تا با تعویض چند قطعه مانند سقف و ستون یا کاپوت و گلگیرها در هزینه ی سالم سازی اتاق خودروی خود صرفه جویی کنند.

اما هنوز بعضی از افراد خبر ندارند که بعضی اوقات خودرو نیاز به تعویض اتاق دارد و در غیر این صورت از پلاک شدن خودروی مورد نظر جلوگیری به عمل خواهد آمد.به همین منظور بهتر است در تصادف های سنگین که شاسی پراید ضربه خورده است به فکر تعویض اتاق پراید باشید تا تعویض قطعات آن.

البته گاهی در تصادفات خودروها فقط از نقاط سقف و ستون آسیب میبینند که با تعویض سقف و ستون خودرو مشکل حل خواهد شد ولی صاحب خودرو افت قیمت زیادی را برای خودرویش تجربه خواهد کرد.

سایت خرید و فروش خودرو جوکار به شما پیشنهاد میکنند در خرید خودروی پراید دست دوم بسیار هوشیار باشید زیرا برخی افراد اتاق خودروی پراید را تعویض میکنند و زمانی که هنوز به شماره گذاری پلاک نرفته اند آن را به اسم بی رنگ به شما میفروشند و هنوز در سند خودرو اسمی از اتاق تعویض نیامده است و شما پس از پلاک کردن خودرو در سند جدید با کلمه ی اتاق تعویض رو به رو میشود از این رو از شما خواهشمندیم که حتما در زمان خرید خودرو ابتدا به تعویض پلاک بروید و بعد به محضر بروید و هیچ وقت خودرو را به صورت وکالتی به خصوص وکالت تعویض پلاک نخرید که در زمان نصب پلاک با مشکلی برای شماره گذاری مواجه نشوید.

برای کمتر کردن هزینه تعویض اتاق پراید بسیاری از مردم ابتدا اسکلت خالی اتاق را تهیه کرده و سپس قطعات دیگر مانند: کاپوت و درب ها و.. را به صورت استوک و دست دوم خریده و روی خودرو نصب میکنند که البته این روش معایب خاص خود را دارد.

به عنوان مثال زمانی که یک صافکار یا نقاش خودروی شما را ببیند بدون آنکه به سند خودرو نگاه کند میگوید که قطعات این خودرو تعویض شده اند زیرا رنگ آن و لولاهای درب ها با یکدیگر همخوانی ندارند.

قیمت اتاق کامل پراید 132 شرکتی در زمان نگارش این مقاله 4 میلیون و 800 هزار تومان میباشد.

قیمت اتاق کامل پراید صبا و 111 و 141 نیز در همین حدود میباشد و توجه داشته باشید که هزینه تعویض اتاق پراید بیشتر از این رقم میشود زیرا باید دستمزد صافکار برای تعویض اتاق و هزینه های جانبی دیگر را نیز در نظر بگیرید.

گپ و گفتگو

2 گپ
برای شرکت در گفتگو باید وارد حساب کاربریتان شویدمجید نعمتی
12 شهریور 1395 ساعت 16:45

هزینه تعویض اتاق خودرو
تشخیص تعویض اتاق خودرو
هزینه تعویض اتاق پراید
قیمت ماشین اتاق تعویض
فروش ماشین اتاق تعویض
خرید ماشین اتاق تعویضی
هزینه تعویض اتاق ماشین

majid mohseni
9 شهریور 1395 ساعت 16:11

قیمت اتاق کامل پراید صبا
قیمت اتاق پراید 131
قیمت اتاق پراید صبا
قیمت اتاق پراید 141