شاسی بلند جدید جگوار در راه است

شاسی بلند جدید جگوار در راه است

اگر شایعات منتشر شده اخیر صحت داشته باشند و شرکت جگوار روی شاسی بلندجدیدی بزرگ کار کند احتمالا J-Pace نامیده خواهد شد.

 

به گزارش سایت خرید خودرو جوکار، عکاسان زیرک موفق به ثبت تصویری از یک نمونه اولیه روی خودروی تریلی شده اند که در نظر اول شبیه به F-Pace به نظر می رسد. اما اگر کمی دقت کنیم در این خودرو مشخص می شود که این نمونه اولیه دارای فاصله بیش تری به نسبت به مدل های قبلی بین دو محور است و هم چنین از قسمت جلو اصلاح شده، جلوپنجره ای متمایز و سپر عقب بازطراحی شده بهره می برد. احتمالا این یک نمونه اولیه دارای لوله اگزوزی یگانه است که در سمت چپ قسمت پشت تعبیه شده است.

 

با توجه به این که جگوار F-Pace به تازگی وارد بازار شده بسیار متعجب کننده است که این خودروساز روی فیس لیفت آن کار کند. احتمال زیادی دارد که این نمونه اولیه به شاسی بلند بزرگی اختصاص داشته باشد که با آئودی Q7، مرسدس GLS و بی ام و X7 رقابت می کند.

 

نکته جالب در مورد این نمونه اولیه پلاک آن است که برای خودرویی که با نیرومحرکه دیزلی برقی ثبت شده که این امربیان گر این است که جگوار در پی ساختاری دیزلی هیبریدی برای شاسی بلند بزرگ خود می باشد. گفته شده که موتور این شاسی بلند 2.0 لیتری چهار سیلندر است که می تواند توربوشارژ باشد.

 

تنها سوال که ذهنرا مشغول می کند این است که پلتفرم در نظر گرفته شده برای جگوار J-Pace چه خواهد بود.  گفته شده این خودرو از پلتفرم آلومینیومی XJ بهره خواهد برد یا نسخه ای از لند روور برای آن انتخاب خواهد شد. گمان می رود جگوار J-Pace بزرگ سال 2019 به عنوان مدل 2020 وارد بازار شود.

گپ و گفتگو

برای شرکت در گفتگو باید وارد حساب کاربریتان شوید