قوانین سایت

قوانین و مقررات سایت جوکار

کاربران گرامي

"طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است."

براي استفاده از سايت جوکار و درج آگهي در آن بايد در سايت عضو شويد.براي عضویت در سايت خواهشمنديم ابتدا قوانين اين سايت را با دقت بخوانيد و توجه داشته باشيد عضويت در سايت جوکار به منزله ي قبول کردن تمامي قوانين سايت و پيروي از آن می‌باشد و سايت جوکار می‌تواند محتوا و نوشته ي افرادي را که از قانون سايت پيروي نمی‌کنند را ويرايش يا حذف کند.
وب سايت جوکار,يک وب‌ سایت تخصصي خريد و فروش خودرو و اطلاعات خودرو می‌باشد که با پيروي از قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت می‌نماید.سايت جوکار تمامي قوانين حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و پيروي از آن را سرلوحه کار خود قرار داده است.
سايت جوکار يک سايت مرجع براي خريداران و فروشندگان و علاقه‌مندان به خودرو می‌باشد.سايت جوکار به طور مستقيم خريد و يا فروش وسيله نقليه را انجام نمی‌دهد و هرگز واسطه اي براي فروشندگان و خريداران خودرو نيست و هيچ مسئوليتي را در قبال خريد و فروش خودرو بر عهده نمی‌گیرد.
با توجه به اينکه سايت jocar.ir با زبان فارسي اداره می‌شود از اين رو فارسي نوشتن اولين قانون اين سايت می‌باشد و سايت جوکار اين اختيار را دارد که نوشته ها و آگهي هايي که به زبان انگليسي يا فينگليش و يا ديگر زبان ها ثبت بشوند را حذف يا ويرايش کند.
کاربران محترم می‌توانند با ارسال پيام خصوصي به پست الکترونيکي جوکار از طريق فرم تماس باما پيشنهادات و انتقادات و شکايات خود را در مورد انتشار مطالب و آگهي هاي غير مرتبط به خودرو به مديران سايت جوکار اطلاع دهند.
مديران سايت موظف هستند انتقادهاي وارده در مورد مطالب سایت را حداکثر در مدت 7 روز کاري مورد بررسي قرار دهند و در صورت صحيح بودن آن تغييرات لازم را نسبت به مطالب و يا آگهي ها اعمال نمايند و يا در صورتي که آن را صحيح ندانند با ارسال توضيح مختصري به نويسنده آن را مختومه اعلام نمايند.
تمامي مطالب و محتوا اين سايت توسط کپي رايت و ساير قوانين مالکيت معنوي محافظت می‌شود.محتوا اين سايت فقط متعلق به jocar.ir می‌باشد و کپي برداري هيچ بخشي از سايت جوکار قانوني نيست و فقط با ذکر منبع مجاز می‌باشد.
اگر شما داراي يک سايت هستيد و تمايل پيوند کردن با jocar.ir را داريد شما بايد به صفحه اصلي سايت لينک کنيد سايت جوکار حق رد يا خاتمه هر لينک يا محتوايي را به سايت دارد.
هر کاربر تنها حق ساخت يک نام کاربري را دارد و در صورت فعاليت با بيش از يک نام حساب کاربري آن فرد حذف خواهد شد.
به هیچ عنوان مبلغی به حساب فروشنده خودرو قبل از رؤیت خودرو واریز نکنید سایت جوکار هیچ مسئولیتی را در قبال وجه واریزی قبل از رؤیت خودرو بر عهده نمی‌گیرد
در سايت جوکار ثبت کننده اطلاعات شخصاً مالک مطالب ارائه شده محسوب می‌شود و اين سايت نسبت به اطلاعات ارائه شده هيچ مسئوليتي را بر عهده نمی‌گیرد.
آگهي هاي خودروهاي ثبت شده از سوي کاربران پس از تائید توسط مديران سايت جوکار به نمايش خواهند درآمد.
کليه کاربران و نمايشگاه داران توجه کنند در صورت داشتن چند خودرو مشابه (برند و مدل و سال و رنگ و..)فقط  مجاز به آگهي کردن 3 خودرو مشابه از خودرو هاي خود می‌باشند و در غير این صورت فقط 3 آگهي از خودرو هاي آن ها تائید و درج می‌شود.
ارائه هر نوع توضيحي که به توضيحات خودرو آگهي شده مربوط نباشد اعم از:(نمايندگي.نمايشگاه.رنگ‌بندی و تعداد و ..)تائید و درج نخواهد شد.
کاربراني که با ايجاد کاربري هاي مختلف سعي در ايجاد نوسان قيمت در بازار خريد و فروش خودرو را داشته باشند بدون تذکر قبلي کاربري آن ها مسدود و پيگرد قانوني خواهد داشت.
هرگونه استفاده غير مجاز از اطلاعات و محتوا سايت بدون اخذ مجوز از مديريت سايت جوکار پيگرد قانوني دارد.
انتقال و پست هر نوع مطلب که هتک حرمت و تجاوز به حقوق ديگران را در پيش دارد و همچنين درج کلمات توهين آميز و تهديد آميز و مطالب مبتذل و مطالب قابل اعتراضي که ترغيب به انجام رفتارهايي که شامل اعمال مجرمانه را در پيش داشته باشد در سايت جوکار ممنوع می‌باشد.
تمامي پيام هايي که از طريق پست الکترونيک با سايت جوکار برقرار شود نزد مديريت سايت ثبت می‌گردد و هرگونه تهديد و اقدام به هک و يا آسيب رساندن به سايت و کاربران آن پيگرد قانوني خواهد داشت و حساب کاربري خاطيان بسته خواهد شد.
همچنين درج هرگونه آگهي که مخالف قوانين و مقررات کشور باشد در سايت jocar.ir ممنوع بوده و پيگرد قانوني خواهد داشت.
هرگونه اختلاف نظر در مورد موارد بالا تحت حکميت قوانين قضائي جمهوري اسلامي ايران حل و فصل خواهد شد.
سايت جوکار ضمن احترام به حقوق کاربران,خود را مجاز می‌داند تا براي پيشگيري از ايجاد هرگونه مشکل به گسترش قانون هاي سايت اقدام کند.
جوکار