سوالات متداول

پرسش ها و پاسخ ها در مورد ابزارهای سایت

وب سايت خريد و فروش خودرو جوکار روزانه هزاران بازديد کننده دارد و از مزايا آن نسبت به روش هاي ديگر فروش خودرو می‌توان:ثبت آگهي کاملا رايگان در سايت,ماندگاري آگهي تا چندين روز,امکان آپلود عکس از خودرو,داشتن کاراکتر کافي و زياد براي توضيح و توصيف خودرو را می‌توان نام برد.
همچنين زماني که شما خودروي خود را در سايت جوکار براي فروش آگهي می‌کنید نيازي به خواباندن خودرو در مکان خاصي نداريد و تا هر زماني که مشتري خودروي خود را بيابيد ماشين در اختيار خودتان می‌باشد و هنگامي که مشتري خودروي خود را يافتيد هيچ مبلغي را به عنوان کميسيون فروش به کسي پرداخت نمی‌کنید.

سايت خريد و فروش خودرو جوکار با استفاده از اينترنت به شما اين امکان را می‌دهد تا از هرجايي که هستيد بتوانيد خودروي مورد نظر خود را پيدا کنيد و همچنين دسترسي به امکاناتي از نظير نوع و مدل خودرو و محل مورد نظر شما و رنگ خودرو و عکس خودرو قيمت و... را براي شما فراهم می‌سازد.
همچنين سايت خريد و فروش خودرو جوکار نکات بسيار مفيد و آموزنده اي را در مورد خريد خودرو کارکرده براي شما آماده کرده است که با رعايت اين نکات می‌توانید خودروي بهتري تهيه نماييد.

بله در سايت جوکار می‌توانید به صورت رايگان خودروي مورد نظر را براي خريد پيدا کنيد و يا ماشينتان را براي فروش به صدها خريدار معرفي کنيد.

بله سايت جوکار از قالب واکنش گرا بهره می‌برد و قابليت استفاده با گوشي همانند کامپيوتر را دارا می‌باشد.

بله سايت جوکار قابليت ثبت مراکز خدمات خودرو اعم از:تعميرگاه ها,لوازم يدکي و ... را دارا می‌باشد.

بله سايت جوکار حضور قدرتمندي در شبکه هاي اجتماعي: فیس‌بوک و گوگل پلاس و توييتر و ...دارد و مقاله هاي سايت را با افراد زيادي در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک می‌گذارد.

خير عضويت در سايت جوکار و ثبت نمايشگاه به دليل استفاده هرچه بهتر کاربران از سايت به صورت کاملا رايگان می‌باشد.

از ديگر امکانات سايت خريد و فروش خودرو جوکار می‌توان به قيمت روز خودرو هاي صفر و کارکرده,بررسي فني خودرو ها,مقايسه خودرو ها و ارائه مقاله هاي مفيد در مورد خودرو و تبادل نظر کاربران در مورد خودروها نام برد.

به طور کلي شما با فعال کردن آگهي ويژه قادر خواهيد بود مشتري خودروي خود را زودتر پيدا کنيد و به استفاده از امکاناتي همچون:تعداد عکس بيشتر,قابليت آپلود فيلم از خودرو,ماندگاري بالای آگهي,قابليت به روز رساني بيشتر,ارسال ايميل و پيامک از سايت جوکار به خريداران خودرو شما دست پيدا خواهيد کرد.