درباره سایت

درباره سایت آگهی خودروی جوکار بیشتر بدانید

ما هم همانند شما عزیزان با سختی های فروش و یا خرید خودرو آشنا هستیم و طعم آن را چشیده ایم .

از اين رو تصميم گرفتيم وب سايتي با امکاناتي ويژه و کاربر پسند براي سهولت در امر خريد و فروش خودرو ايجاد نماييم تا بتوانيم از سختي ها و دشواري ها هنگام خريد و فروش خودرو بکاهيم و از هدر رفتن وقت و هزينه ي هم ميهنان عزيز و ارجمند جلوگيري کنيم و تصميم بر آن گرفتیم نيازهاي اين قشر از جامعه را مرتفع سازيم و به بازار خريد و فروش خودرو کشور سرعت و جاني تازه ببخشيم.

وب سایت جوکار پس از چندين سال تحقيقات و از دي ماه سال 1393 شروع به طراحي و پياده سازي گرديد که در تير ماه 1394 شاهد نسخه کامل  اين سايت بوديم که امکانات زيادي به وب سايت جوکار اضافه شد.

امکاناتي همچون; گپ و گفتگو روی آگهی ها و بررسی فنی , شبکه مجازی نمایشگاه اتومبیل , شبکه مجازی مراکز خدمات و امکانات دیگر که به مرور زمان اضافه خواهد شد.

وب سایت خريد و فروش خودرو جوکار  توسط چند جوان خلاق و با سليقه راه اندازي شده است و باعث شده وجه تمایز زیادی نسبت به سایر سایت های دیگر داشته باشد.

ما همواره سخت می‌کوشیم تا در کنار ساده سازی بستر خريد و فروش خودرو برای شما عزیزان ,اخبار روز خودرو را براي شما گزارش دهيم و مقالات مفيد در حوزه خودرو براي شما عزيزان ارائه دهيم.

ارادتمند شما عزیزان حامد حسنی